Kim jestem?

Przede wszystkim miłośnikiem szeroko pojętej fantastyki. Dla mnie nie są to tylko książki, ale wszystko to co pozwala mi przenieść się do innego świata. Dobra powieść, solidne, interesujące anime, wciągająca gra rpg – wszystko to ma swoje miejsce w moim życiu, a najszczęśliwszy jestem wtedy gdy mogę się tym wszystkim otoczyć.

Interesuję się tym od dziecka. Od pierwszego anime oglądanego na czarno białym telewizorze i pierwszą książkę fantasy jaką przeczytałem – Władcę Pierścieni Tolkiena. Pierwszą próbę napisania czegoś dłuższego podjąłem jeszcze w gimnazjum, aaaale to było takie raczkowanie 😊 Bardziej konkretne umiejętności zacząłem nabywać grając w sesje rpg poprzez forum. Jeśli o tym nie słyszeliście to wyobraźcie sobie zbiorowe, interaktywne opowiadanie, w którym wcielacie się w jedną postać występującą w historii i piszecie wszystko z jej perspektywy. Bawiąc się w taki sposób, można się sporo nauczyć i spotkać bardzo utalentowanych ludzi. Szczerze i od serca, polecam każdemu kto marzy o karierze pisarskiej.

Prócz tego, jestem również miłośnikiem fechtunku, sztuki walki mieczem i podwójną włócznią. Interesuję się też rekonstrukcją historyczną.

 

Ulubiona seria?

Archiwum Burzowego Światła i Saga o Wiedźminie.

 

Moja ambicja?

Chcę by moje książki dotarły do czytelników na całym świecie (a przynajmniej tych anglojęzycznych).

Wierzę, że mam coś do przekazania swoją twórczością i że to co robię ma wartość. Niewiele rzeczy sprawia mi taką przyjemność jak świadomość, że ktoś czyta to co napisałem i że mu się podoba.

pl_PLPolish